APIE MUS

APIE MUS

APIE MUS

APIE MUS RAŠO

APIE MUS RAŠO

APIE MUS RAŠO

PARTNERIAI

PARTNERIAI

PARTNERIAI

ATSILIEPIMAI

ATSILIEPIMAI

ATSILIEPIMAI

 

APIE MUS

FUNKCINĖS TERAPIJOS CENTRE teikiamas kvalifikuotas kineziterapinis gydymas, sąnarių mobilizacijos, reabilitacijos paslaugos, taip pat individualios ir grupinės funkcinės treniruotės. Mūsų centre dirbantys kineziterapeutai yra judesio funkcijos specialistai, kurie diagnozuoja, įvertina bei užkerta kelią atsirasti judamojo aparato ligoms ir sutrikimams. Dirbdami kartu su pacientu ir naudodami pažangiausius, mokslu pagrįstus kineziterapijos, sąnarių mobilizacijos gydymo metodus padeda esant nugaros, kaklo skausmams, koreguoja skoliozę, ydingą laikyseną, gydo stuburo išvaržą. Taip pat mūsų specialistai dirba ir su sportininkais, norinčiais siekti geresnių sportinių rezultatų, pagerinti kūno ištvermę, stabilumą, koordinaciją bei lankstumą, sumažinti galimų traumų riziką.

 

MES SPAUDOJE

Mes spaudoje:
https://seb.lt/infobankas/kuriantiems-versla/pradedantieji-verslininkai-irode-kad-svarbiausia-ne-pinigai-o-geri
https://sveikata.lrytas.lt/gyvenu-sveikai/2017/04/18/news/5-dazniausios-begimo-megeju-klaidos-ir-kaip-ju-isvengti-specialisto-patarimai-871663/
http://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/ejimas-vaistas-nuo-sanariu-skausmo-1028-627497
https://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/aukstakulniai-malonu-akiai-bet-ne-sanariams-941-624141
https://www.alfa.lt/straipsnis/49920822/kodel-vyresniojo-brolio-batai-netiks-jaunesniajam
https://www.delfi.lt/gyvenimas/namai_ir_seima/renkame-batukus-vaikui-i-ka-atkreipti-demesi.d?id=69096478
Mūsų centro kineziterapeutai padėjo pasiruošti ultramaratonininkui Vaidui Žlabiui siekti 100 km Lietuvos rekordo ant bėgimo takelio:
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/lengvoji-atletika/100-km-rekorda-ant-begimo-takelio-pasiekes-v-zlabys-tikejausi-kad-bus-sunkiau-133-627107
Už ėjimo atbulomis Lietuvos rekordininkės Sandros Valančauskaitės fizinį pasiruošimą buvo atsakingi Funkcinės terapijos centro specialistai:
https://sportas.lrytas.lt/startai/i-zygi-atbulomis-lietuve-sieks-rekordo.htm

Mes televizijoje:
https://www.funkcinesterapijoscentras.lt/kineziterapeutai-eimantas-ir-viktoras-laidoje-mitybos-ir-sporto-balansas/
https://www.youtube.com/watch?v=Nf4jE833c18&feature=youtu.be

Mes radijuje:
https://www.ziniuradijas.lt/laidos/sportuok-su-vlada/kaip-siuolaikinis-gyvenimas-keicia-naturalius-zmogaus-judesius-ir-laikysena

PARTNERIAI

Bendradarbiaujame:
https://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena/Navigatoriai-LT-Aqua-pasitikrino-Funkcines-terapijos-centre/4254
https://tenisonamai.lt/turnyrai/tenisonamai-lt-pavasario-2016-turnyras/
https://pesciomispajuriu.lt/2017/fizinis-pasirengimas/
https://www.nemunokilpomis.lt/2016/
https://www.sostineskl.lt/

Nuolaidos partneriams:

pbl-400 Pirmosios badmintono lygos dalyviams – 10 proc. nuolaida kineziterapeuto konsultacijoms ir procedūroms.
teniso-400  

Teniso Namai turnyrų dalyviams – 10 proc. nuolaida kineziterapeuto konsultacijoms ir procedūroms.

 

 

 

sfl-400  

 

Sekmadienio futbolo lygos žaidėjams – 10 proc. nuolaida kineziterapeuto konsultacijoms ir procedūroms.

 

 

 

ATSILIEPIMAI

 • 5 star review  Pravarsčiau nemažai valdiškų medicinos įstaigų durų ir galiausiai sulaukiau vos ne skalpelio pasiūlymo. Tada draugė kineziterapeutė pasiūlė juos - Funkcinės terapijos centrą. Žinokit - aš apakęs :). Kvalifikacija, aptarnavimas, paslaugumas - aukščiau visko. FTC nustatė netgi kitokią diagnozę nei valdiškai, tada apsiremontavau savo traumą su kineziterapeuto Viktoro individualiomis kineziterapijos procedūromis. Žinoma iš kart nepabėgau nuo jų, o išbandžiau grupines funkcines treniruotes. Vėlgi kaip norit taip galvokit, bet šios treniruotės tikrai ne traumuotiems ar silpniems :) Profesionali priežiūra, pagalba, patarimai, krūvio valdymas, kvėpavimas, netgi žvilgsnis pratimo metu, visa tai susideda ir gaunamas puikus rezultatas. O pratimai tokie, kurie išjudina raumenis, kurių net nežinai kad turi :) Mano nuomone, ne kiekvienas iš "kačialkos" atlaikytų treniruotę. Rekomenduoju visomis keturiomis :) Su trauma, be traumos, po traumos ar tiesiog sveikai ir teisingai pasportuoti! Ačiū FTC! :)

  thumb Domas Survila
  2/26/2018

  5 star review  Nuostabūs žmonės ir aukščiausio lygio profesionalai. Visada su šypsena, trykšta entuziazmu ir puikia energija - ne tik fiziškai net ir psichologiškai. Visada ieško efektyviausio ir greičiausio kelio į Jūsų puikia sveikatą ir fizinę būklę. Labai rekomenduoju gydymą po įvairių traumų, patempimų, sumušimų. Taip pat kviečiu prisijungti į grupines treniruotes, kuriose treneriai atiduoda savo 110%, kad Mes pasiektume geriausią rezultatą. Visada su profesionalo - kineziterapeuto priežiūra ugdom savo kūną ir sielą. Ačiū labai visai FTC komandai :)

  thumb Evaldas Maculevičius
  2/22/2018

  5 star review  Kas mane pazista zino, kad as niekada nesportuoju.. sportas man asociavosi su kankinimais ir bereikalingu vaiksciojimo po sale apziurinejant treniruoklius ir zmones � ir kas mane pazista- nustemba.. tiksliau- praranda ama- as sportuoju!!! Atradau Jus kaip kazkoki stebukla. Laukiu treniruotes ir niekad nepagalvoju,kad butu galima "nusimuilinti" ir neiti.. niekad nemaniau, kad uzsiemimas gali buti idomus,prikaustantis ir noretusi tai pakartoti! Aciu Jums FTC, kad esat! Aciu uz profesionalia prieziura ir tobula sporta i kuri norisi sugrizti vel ir vel ir vel � pradedu pamirsti nugaros skausmus ir vaistus nuo skausmo!

  thumb Aida Sudvajute
  8/28/2017
 • 5 star review  Ilgus metus kentėjau nugaros skausmus, turiu stuburo problemų. Eidavau pas gydytojus kurie vis sakydavo, stuburo išvarža tai visam gyvenimui, kol praeis skausmas reikia išlaukti, daugiau niekada nieko nekelk sunkiai, jokių riedučių, jokio sporto klubo, negalima užsiimti intensyvia veikla, nes taip vėl iššauksi skausmą. Visada galvodavau - man yra 23 metai ir aš dabar turėsiu gyventi tokį nekomfortišką gyvenimą. Galiu drąsiai sakyti, buvau tokia užsisedėjusi, praradusi pasitikėjimą savimi, nes juk man nieko negalima, tik būti ramiai, man taip kaldavo į galvą...Po to gavau rekomendaciją apsilankyti "Funkcinės terapijos centre". Iš pradžių galvojau, nu ką jie man gali pasakyti naujo..Bet skausmo neapsikenčiau ir atvykau į konsultaciją. Noriu pasakyti nuoširdžiai, aš esu be galo dėkinga mano gydytojui, kineziterapeutui Eimantui Žeimiui. Jis mane išmokė pažinti mano kūną kitaip. Man buvo skirtas individualus gydymas, po to sekė individualios treniruotės, stiprinamas visas kūnas, o dabar jau sportuoju grupinėse treniruotėse. Lankausi čia maždaug 4 mėnesius ir galiu drąsiai sakyti, man nebeskauda. Aš pamilau sportą, pamilau judėjimą. Niekada negalvojau, kad su savo nugaros problema treniruotės metu kilnosiu svorius, galų gale štangą. Čia dirbantys kineziterapeutai yra savo srities profesionalai. Rekomenduoju visiems kurie turi tokių pat nugaros problemų kaip ir aš. Jos tikrai išsisprendžia :)

  thumb Rūta Kieliūtė
  8/12/2017

  5 star review  Itin kvalifikuoti specialistai. Jauni, perspektyvus ir siuolakiski.

  thumb Andrius Mikaitis
  8/04/2016

  5 star review  Rekomenduoju :) Viktoras pagyde stuburo skausmus, gydytojai sake kad skolioze ir nepagydoma jau, o pasirode kad vienas kojos raumuo nusilpes ir del to viena nugaros puse budavo labiau apkrauta. Praejo keli metai o problemu kaip nebuta:) yra ir treniruociu su trx ir asmeniniu :) Rekomenduoju merginoms, po treniruociu sumazeja apimtys, o visi pratimai super saugus ir taisyklingai atliekami :))

  thumb Evelyn Shocik
  11/30/2015
 • 5 star review  Pries kelis metus susizeides nugara apsilankiau pas kineziterapeuta Viktora tikedamasis sumazinti skausma. Su Viktoro pagalba pradejau daryti mankstas ir ne tik issigydziau nugaros skausma, bet ir aibe kitu problemu - kaklo skausmus kuriuos jausdavau po nakties miego, ciurnos bei riesu traumas, kurias gavau sportuodamas tailando boksa ir kitus skausmus. Kineziterapija man suveike kur kas geriau nei kiti gydymosi metodai, nes galejau pats kontroliuoti savo gijimo procesa - kaip daznai ir kokio sunkumo mankstas daryti. Visi FTC kineziterapeutai nuosirdziai domisi savo darbo sritimi ir gali duoti aibe kasdienai naudingu patarimu - nuo kvepavimo pratimu padedanciu atsipalaiduoti iki begiojimo ar specifinio sporto technikos tobulinimu. Aciu!:-)

  thumb Ignas Vasiljevas
  11/08/2015

  5 star review  Absoliutūs profai. Jei norit atsistatyt po traumų arba susidaryt sporto planus - ši vieta jums :)

  thumb Justas Ramanauskas
  8/25/2015

  5 star review  Aukščiausio lygio profesionalumas. Viktoras - puikus specialistas - per pirmą konsultaciją apie savo problemas ir jų sprendimus sužinojau daugiau nei iš krūvos kvalifikuotų daktarų per pusę metų. Drąsiai rekomenduoju visiems.

  thumb Aretas Norkunas
  8/03/2015
 • 5 star review  Super! 5 zvaigzdes!

  thumb Antanas Pempė
  7/15/2015

  5 star review  Puiki treniruočių ir konsultacijų kokybė, profesionalų kolektyvas bei labai graži aplinka! Aukit! Tikrai rekomenduoju.

  thumb Akvile Dovydaityte
  7/14/2015

  5 star review  Ačiū, labai patiko! Ypatingas ačiū Eimantui! Sėkmės ;)

  thumb Birutė Šimkūnaitė
  7/01/2015
 • 5 star review  Likau stipriai geraja prasme nustebintas!specialistai turi kitoki poziuri i problema, kuris leidzia greiciau pasiekti norimu rezultatu!

  thumb Karolis Semeta
  4/15/2015

  5 star review  Dirba kvalifikuoti specialistai. Patiko geras aptarnavimas ir požiūris į klientą.

  thumb Andrius Fed
  4/10/2015
FTC