APIE MUS

FUNKCINĖS TERAPIJOS CENTRE teikiamas kvalifikuotas kineziterapinis gydymas, manualinė terapija, reabilitacijos paslaugos, taip pat individualūs ir grupiniai funkciniai užsiėmimai. Mūsų centre dirbantys kineziterapeutai yra judesio funkcijos specialistai, kurie įvertina bei užkerta kelią atsirasti judamojo aparato ligoms ir sutrikimams. Dirbdami kartu su pacientu ir naudodami pažangiausius, mokslu pagrįstus kineziterapijos, fizioterapijos, manualinės terapijos gydymo metodus, padedame esant nugaros, kaklo skausmams, stuburo išvaržai, skoliozei, ydingai laikysenai. Be to mūsų specialistai dirba ir su sportininkais, norinčiais siekti geresnių sportinių rezultatų, pagerinti kūno ištvermę, stabilumą, koordinaciją bei lankstumą, sumažinti galimų traumų riziką. Taip pat kineziterapeutai dirba ir su nėščiosiomis, kurios nori sustiprinti visą kūną ir sumažinti įprastų su nėštumu susijusių problemų riziką bei moterimis po gimdymo esant susilpnėjusiems dubens dugno raumenims, pilvo raumenų išsiskyrimui (diastazei), neigiamiems laikysenos pokyčiams, nugaros, sąnarių skausmams.

ATSILIEPIMAI

 • positive review  Labai rekomenduoju puikius profesionalus, skiriančius ypatingą dėmesį kiekvienam, tiek atsigaunančiam po traumų, tiek norinčiam saugiai sportuoti.

  thumb Marija Bakšienė
  9/23/2019

  positive review  Tikrų profesionalų komanda! Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ vyr.kineziterapeutui Viktorui Zavadskui už sveikatinimą ir išskirtinį dėmesingumą!

  thumb Jūratė Valiukienė
  9/22/2019

  positive review  Noriu padėkoti FTC už puikų komandinį darbą! 😍 Puikios sąlygos, nuoširdūs, dėmesingi ir savo darbą mylintys specialistai bei visada puiki nuotaika ir daug šypsenų! Šios vasaros karščiai ir kondicionieriai sustabdė mano Zumba fitness treniruotes - diagnozė tarpšonkaulinio nervo uždegimas... 2 mėnesius teko tenkintis tik aktyviais pasivaikščiojimais ☹️ Kaip greitai sugrįžti į aktyvų fitness? Kaip išjudinti ir sustiprinti sustingusį kūną? Eureka – funkcinės grupinės treniruotės su kineziterapeuto priežiūra! Buvau jas jau išbandžius prieš metus. Keturi rimti užsiėmimai ir aš jau vėl formoje 💪👌 Įrodymas - 1,5 val. Zumba nonstop Vilniaus sporto festivalyje rugpjūčio 30 d. Nuoširdžiai rekomenduoju grupinės funkcines treniruotes visiems, kas nori atgauti/įgauti savo kūno sportinę formą!

  thumb Dalia Tarabildienė
  9/16/2019

  positive review  Su Funkcinės terapijos centru susidūriau po kelio raiščio nutrūkimo. Labai dėkinga kineziterapeutui Viktorui Zavadskui, kuris per savaitę nuo įtvaro nuėmimo pastatė mane ant kojų taip, kad aš išvažiavau į Kubą ir net šokau salsą ir jojau žirgu. Po kelionės aišku dar mėnesį dirbome individualiai, o paskui pradėjau lankyti grupines treniruotes. Toliau mano istorija kartojosi labai panašiai. Po metų per kitą slidinėjimą vėl patyriau traumą – lūžo kulkšnis. Ir vėl Viktoras mane gelbėjo - nuo gipso nuėmimo po savaitės buvau Lvove ir vaikščiojau senamiesčio grindiniu, o dar po savaitės apėjau visą Stokholmą. Nors kaip teko matyti pažįstamus žmones po valstybinių reabilitacijų, tai jie dar ilgai su ramentais vaikščiodavo po gipso nuėmimo. Po kelionių sekė individualios treniruotės, o vėliau – grupinės. Jas du kartus per savaitę lankau ir šiuo metu. Jau 3,5 metų. Ko pasiekiau per tuos metus su trenerių pagalba: išmokau techniškai atlikti daug pratimų, sistemingai didinti krūvį ir svorius, taisyklingai kvėpuoti, tapau ištverminga ir stipri, pamiršau nugaros skausmus, kurie vargino 15 metų prieš tai (esu turėjusi ir stuburo išvaržą). Ir labai džiaugiuosi, kad šią vasarą pavyko sunkus ir ilgas žygis į Rysy kalną Tatruose, nors prieš 5 ar 10 metų tikrai nebūčiau į jį įkopusi. AČIŪ FTC komandai! Visiems rekomenduoju sveikai sportuoti pas juos ir nuolat stiprėti!

  thumb Ausra Petrosiene
  9/10/2019

  positive review  Tikra specialistai ir fantastiški žmones! Super! Ačiū kad esate!

  thumb Gytė Urniežiūtė
  9/08/2019

  positive review  Bendravau tik su Eimantas Žeimys- aukščiausias profesionalumo lygis. LABAI džiaugiuosi

  thumb Petras Lisauskas
  2/08/2019

  5 star review  Nudžiugino pakvietimas bandomam užsiėmimui, o atvykus iškirtinai malonus požiūris į klientą. Treniruotę vedė puikus savo srities žinovas. Nuostabiai įprasminta valanda, dėkui!

  thumb Marius Ignatonis
  5/03/2018

  5 star review  Nuostabūs žmonės ir aukščiausio lygio profesionalai. Visada su šypsena, trykšta entuziazmu ir puikia energija - ne tik fiziškai net ir psichologiškai. Visada ieško efektyviausio ir greičiausio kelio į Jūsų puikia sveikatą ir fizinę būklę. Labai rekomenduoju gydymą po įvairių traumų, patempimų, sumušimų. Taip pat kviečiu prisijungti į grupines treniruotes, kuriose treneriai atiduoda savo 110%, kad Mes pasiektume geriausią rezultatą. Visada su profesionalo - kineziterapeuto priežiūra ugdom savo kūną ir sielą. Ačiū labai visai FTC komandai :)

  thumb Evaldas Maculevičius
  2/22/2018

  5 star review  Kas mane pazista zino, kad as niekada nesportuoju.. sportas man asociavosi su kankinimais ir bereikalingu vaiksciojimo po sale apziurinejant treniruoklius ir zmones � ir kas mane pazista- nustemba.. tiksliau- praranda ama- as sportuoju!!! Atradau Jus kaip kazkoki stebukla. Laukiu treniruotes ir niekad nepagalvoju,kad butu galima "nusimuilinti" ir neiti.. niekad nemaniau, kad uzsiemimas gali buti idomus,prikaustantis ir noretusi tai pakartoti! Aciu Jums FTC, kad esat! Aciu uz profesionalia prieziura ir tobula sporta i kuri norisi sugrizti vel ir vel ir vel � pradedu pamirsti nugaros skausmus ir vaistus nuo skausmo!

  thumb Aida Sudvajute
  8/28/2017

  5 star review  Ilgus metus kentėjau nugaros skausmus, turiu stuburo problemų. Eidavau pas gydytojus kurie vis sakydavo, stuburo išvarža tai visam gyvenimui, kol praeis skausmas reikia išlaukti, daugiau niekada nieko nekelk sunkiai, jokių riedučių, jokio sporto klubo, negalima užsiimti intensyvia veikla, nes taip vėl iššauksi skausmą. Visada galvodavau - man yra 23 metai ir aš dabar turėsiu gyventi tokį nekomfortišką gyvenimą. Galiu drąsiai sakyti, buvau tokia užsisedėjusi, praradusi pasitikėjimą savimi, nes juk man nieko negalima, tik būti ramiai, man taip kaldavo į galvą...Po to gavau rekomendaciją apsilankyti "Funkcinės terapijos centre". Iš pradžių galvojau, nu ką jie man gali pasakyti naujo..Bet skausmo neapsikenčiau ir atvykau į konsultaciją. Noriu pasakyti nuoširdžiai, aš esu be galo dėkinga mano gydytojui, kineziterapeutui Eimantui Žeimiui. Jis mane išmokė pažinti mano kūną kitaip. Man buvo skirtas individualus gydymas, po to sekė individualios treniruotės, stiprinamas visas kūnas, o dabar jau sportuoju grupinėse treniruotėse. Lankausi čia maždaug 4 mėnesius ir galiu drąsiai sakyti, man nebeskauda. Aš pamilau sportą, pamilau judėjimą. Niekada negalvojau, kad su savo nugaros problema treniruotės metu kilnosiu svorius, galų gale štangą. Čia dirbantys kineziterapeutai yra savo srities profesionalai. Rekomenduoju visiems kurie turi tokių pat nugaros problemų kaip ir aš. Jos tikrai išsisprendžia :)

  thumb Rūta Kieliūtė
  8/12/2017

  5 star review  Rekomenduoju :) Viktoras pagyde stuburo skausmus, gydytojai sake kad skolioze ir nepagydoma jau, o pasirode kad vienas kojos raumuo nusilpes ir del to viena nugaros puse budavo labiau apkrauta. Praejo keli metai o problemu kaip nebuta:) yra ir treniruociu su trx ir asmeniniu :) Rekomenduoju merginoms, po treniruociu sumazeja apimtys, o visi pratimai super saugus ir taisyklingai atliekami :))

  thumb Evelyn Shocik
  11/30/2015

  5 star review  Absoliutūs profai. Jei norit atsistatyt po traumų arba susidaryt sporto planus - ši vieta jums :)

  thumb Justas Ramanauskas
  8/25/2015
 • 5 star review  Aukščiausio lygio profesionalumas. Viktoras - puikus specialistas - per pirmą konsultaciją apie savo problemas ir jų sprendimus sužinojau daugiau nei iš krūvos kvalifikuotų daktarų per pusę metų. Drąsiai rekomenduoju visiems.

  thumb Aretas Norkunas
  8/03/2015

  5 star review  Super! 5 zvaigzdes!

  thumb Antanas Pempė
  7/15/2015

  5 star review  Puiki treniruočių ir konsultacijų kokybė, profesionalų kolektyvas bei labai graži aplinka! Aukit! Tikrai rekomenduoju.

  thumb Akvile Dovydaityte
  7/14/2015

  5 star review  Ačiū, labai patiko! Ypatingas ačiū Eimantui! Sėkmės ;)

  thumb Birutė Šimkūnaitė
  7/01/2015

  5 star review  Likau stipriai geraja prasme nustebintas!specialistai turi kitoki poziuri i problema, kuris leidzia greiciau pasiekti norimu rezultatu!

  thumb Karolis Semeta
  4/15/2015

  5 star review  Dirba kvalifikuoti specialistai. Patiko geras aptarnavimas ir požiūris į klientą.

  thumb Andrius Fed
  4/10/2015

  5 star review  Nudžiugino pakvietimas bandomam užsiėmimui, o atvykus iškirtinai malonus požiūris į klientą. Treniruotę vedė puikus savo srities žinovas. Nuostabiai įprasminta valanda, dėkui!

  thumb Marius Ignatonis
  5/03/2018

  5 star review  Nuostabūs žmonės ir aukščiausio lygio profesionalai. Visada su šypsena, trykšta entuziazmu ir puikia energija - ne tik fiziškai net ir psichologiškai. Visada ieško efektyviausio ir greičiausio kelio į Jūsų puikia sveikatą ir fizinę būklę. Labai rekomenduoju gydymą po įvairių traumų, patempimų, sumušimų. Taip pat kviečiu prisijungti į grupines treniruotes, kuriose treneriai atiduoda savo 110%, kad Mes pasiektume geriausią rezultatą. Visada su profesionalo - kineziterapeuto priežiūra ugdom savo kūną ir sielą. Ačiū labai visai FTC komandai :)

  thumb Evaldas Maculevičius
  2/22/2018

  5 star review  Kas mane pazista zino, kad as niekada nesportuoju.. sportas man asociavosi su kankinimais ir bereikalingu vaiksciojimo po sale apziurinejant treniruoklius ir zmones � ir kas mane pazista- nustemba.. tiksliau- praranda ama- as sportuoju!!! Atradau Jus kaip kazkoki stebukla. Laukiu treniruotes ir niekad nepagalvoju,kad butu galima "nusimuilinti" ir neiti.. niekad nemaniau, kad uzsiemimas gali buti idomus,prikaustantis ir noretusi tai pakartoti! Aciu Jums FTC, kad esat! Aciu uz profesionalia prieziura ir tobula sporta i kuri norisi sugrizti vel ir vel ir vel � pradedu pamirsti nugaros skausmus ir vaistus nuo skausmo!

  thumb Aida Sudvajute
  8/28/2017

  5 star review  Ilgus metus kentėjau nugaros skausmus, turiu stuburo problemų. Eidavau pas gydytojus kurie vis sakydavo, stuburo išvarža tai visam gyvenimui, kol praeis skausmas reikia išlaukti, daugiau niekada nieko nekelk sunkiai, jokių riedučių, jokio sporto klubo, negalima užsiimti intensyvia veikla, nes taip vėl iššauksi skausmą. Visada galvodavau - man yra 23 metai ir aš dabar turėsiu gyventi tokį nekomfortišką gyvenimą. Galiu drąsiai sakyti, buvau tokia užsisedėjusi, praradusi pasitikėjimą savimi, nes juk man nieko negalima, tik būti ramiai, man taip kaldavo į galvą...Po to gavau rekomendaciją apsilankyti "Funkcinės terapijos centre". Iš pradžių galvojau, nu ką jie man gali pasakyti naujo..Bet skausmo neapsikenčiau ir atvykau į konsultaciją. Noriu pasakyti nuoširdžiai, aš esu be galo dėkinga mano gydytojui, kineziterapeutui Eimantui Žeimiui. Jis mane išmokė pažinti mano kūną kitaip. Man buvo skirtas individualus gydymas, po to sekė individualios treniruotės, stiprinamas visas kūnas, o dabar jau sportuoju grupinėse treniruotėse. Lankausi čia maždaug 4 mėnesius ir galiu drąsiai sakyti, man nebeskauda. Aš pamilau sportą, pamilau judėjimą. Niekada negalvojau, kad su savo nugaros problema treniruotės metu kilnosiu svorius, galų gale štangą. Čia dirbantys kineziterapeutai yra savo srities profesionalai. Rekomenduoju visiems kurie turi tokių pat nugaros problemų kaip ir aš. Jos tikrai išsisprendžia :)

  thumb Rūta Kieliūtė
  8/12/2017

  5 star review  Rekomenduoju :) Viktoras pagyde stuburo skausmus, gydytojai sake kad skolioze ir nepagydoma jau, o pasirode kad vienas kojos raumuo nusilpes ir del to viena nugaros puse budavo labiau apkrauta. Praejo keli metai o problemu kaip nebuta:) yra ir treniruociu su trx ir asmeniniu :) Rekomenduoju merginoms, po treniruociu sumazeja apimtys, o visi pratimai super saugus ir taisyklingai atliekami :))

  thumb Evelyn Shocik
  11/30/2015

  5 star review  Absoliutūs profai. Jei norit atsistatyt po traumų arba susidaryt sporto planus - ši vieta jums :)

  thumb Justas Ramanauskas
  8/25/2015

FTC